Aktualności

Webinarium na temat RUR Rejestru Usług Rozwojowych 21.07.2015

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz szkoleń dofinansowanych z Funduszy Europejskich dla swoich pracowników? Prowadzisz firmę szkoleniową i chciałbyś zaoferować swoje usługi?

Na te potrzeby odpowie Rejestr Usług Rozwojowych. RUR to specjalna platforma, za pośrednictwem której firmy szkoleniowe przedstawią przedsiębiorcom swoją ofertę na usługi rozwojowe finansowane ze środków publicznych, przedsiębiorcy natomiast będą mogli wyszukać i wybrać dla siebie lub swoich pracowników usługę dostosowaną do własnych potrzeb.

Budowa Rejestru to efekt zmiany podejścia do usług rozwojowych. W tym rozdaniu unijnych pieniędzy, to przedsiębiorcy będą decydowali, jakie szkolenia i na jakim poziomie zostaną przeprowadzone.

We wtorek 21 lipca o godz. 14.30 Wojciech Szajnar z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawi na webinarium czym jest Rejestr Usług Rozwojowych i jakie daje możliwości zarówno osobom i firmom chcącym skorzystać ze szkoleń, jak i firmom oferującym usługi rozwojowe.

Aby wziąć udział w webinarium należy wcześniej zarejestrować się.

Dla kogo

  • Przedsiębiorcy
  • Firmy szkoleniowe

Program webinarium

  • czym jest Rejestr Usług Rozwojowych
  • jak korzystać z Rejestru
  • jakie możliwości daje przedsiębiorcom i firmom szkoleniowym

Organizatorem Webinarium jest Grupa Wirtualna Polska. Projekt realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.